Skip to main content

نرم افزار مدیریت انطباق

سامنه ای یشرفته برای ارتقا سطح ایمنی کارکنان، کاهش حوادث و تخلفات قانونی، و حفظ محیط زیست

نرم افزار مدیریت انطباق، راهکار نوین در مدیریت HSE

نرم افزار مدیریت انطباق در سامانه مدیریت HSE گیتا به سازمان‌ها کمک می‌کند تا ایمنی، سلامت، و محیط زیست خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و با مقررات و استانداردهای مرتبط انطباق داشته باشند. این نرم افزار امکاناتی نظیر مدیریت مقررات، ثبت حوادث، گزارش‌دهی دقیق، آموزش کارکنان، و تطابق با مقررات را ارائه می‌دهد. با استفاده از آن، سازمان‌ها می‌توانند به بهبود مداوم در زمینه HSE دست یابند و به ایجاد محیط کاری ایمن‌تر و مطابق با قوانین اهمیت بیشتری دهند. با روش های قدیمی و پرخطا خداحافظی کنید و به راهکارهای نرم افزار مدیریت HSE گیتا برای دست یابی به محیط کاری ایمن خوش آمد بگویید.

نرم افزار مدیریت رخداد HSE گیتا

اتوماسیون گرداوری داده ها برای مدیریت بهتر رخدادها

نرم افزار مدیریت انطباق گیتا با ارائه امکاناتی نظیر مدیریت مقررات و استانداردها، ثبت و پیگیری حوادث، گزارش‌دهی دقیق، آموزش کارکنان، و تطابق با مقررات، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا انطباق با قوانین و مقررات HSE را تضمین کرده و سطح انباق سازمان و و شرایط کاری با قوانین و استاندارد ها را به صورت شفاف و سریع ارتقا دهند.

انجام وظایف در یک چشم بهم زدن

کارها و وظابف مربوط به مدیریت انطباق در برنامه HSE خود را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید. با این سامانه، به سرعت به داده ها و تحلیل های سیستم های مختلف دسترسی دارید و به کمک آن میتوانید بهترین تصمیم ها را در مورد موارد پیش آمده اتخاذ کنید. رشهای وقت گیر و پرخط را کنار بگذارید و با سامانه مدیریت انطباق گیتا، با چند کلیک وظایف خود را به انجام رسانید.

نظات جامع، ارتقا سریع، شفافیت عملکرد

با ارتقا شفایت عملکرد، اعتبار سازمان خود را ازایش دهید. به کمک نرم افزار مدیریت انطباق گیتا، دیدگاهی جامع از وظایف مربوط به انطباق کسب کنید. به سرعت تشخیص دهید که کدام بخش، در چه حوزه ای نیاز به نغییر و اصلاح دارد. با کمک این سامانه، سطح انطباق سازمان با قوانین را بسنجید و ارتقا دهید.

انطباق و ایمنی در تلفن همراه شما

اپلیکیشن موبایل مدیریت انطباق گیتا،اطلاعات مربوط به مدیریت انطباق را در دستگاه تلفن همراهتان در دسترس شا قرار می‌دهد. این اپلیکیشن با ویژگی‌هایی نظیر ثبت حوادث و گزارش‌دهی سریع، به شما کمک می‌کند تا بهبود در سلامت، ایمنی و محیط زیست و گزارش های مربوت به انطباق را از گوشی خود نظارت و مدیریت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن، زمان و هزینه‌های صرفه‌جویی کنید و به بهبود مداوم در عملکرد HSE خود دست یابید. انطباق و ایمنی در تلفن همراه شما – با اپلیکیشن موبایل مدیریت انطباق گیتا، برای بهبود عملکرد HSE خود آماده شوید!

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

پیش بینی هوشمند، ارزیابی خودکار، متد اجرا و پاییش تمامی فرآیندهای ممیزی سازمان

بررسی رخداد ها به صورت هوشمند و اعمال راهکارهای عملی برای جلوگیری از تکرار آنها

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

اطمینان از انطباق با قوانین، کاهش اثرات زیست محیطی و نظارت بر تمام جنبه های تولید سبز

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

مدیریت SDS

آگهی از خصوصیات ماده شیمیایی و و مدیریت خطرات بالقوه آن و اقدامات ضروری در صورت بروز خطر

نرم افزار مدیریت نطباق گیتا چگونه به سازمان ها در مدیریت HSE کمک میکند؟

نرم‌افزارهای مدیریت انطباق در حوزه سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) ابزارهای حیاتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها هستند. این نرم افزار به مدیران کمک میکند تا از انطباق فرایندهای سازمان را با استانداردها، مقررات، و الزامات مرتبط با ایمنی و محیط زیست مطمئن شوند.  این نرم‌افزار به مدیران HSE امکان را می‌دهند که فرآیندها و فعالیت‌های ایمنی و محیط زیست خود را بهبود بخشیده و کنترل دقیقتری را بر روی عملکرد ایمنی و محیط زیست داشته باشند.

نرم افزر مدیریت انطباق گیتا در سامانه مدیریت HSE، عملیات گوناگونی را پوشش می‌دهد، و کمکمیکند که سازمان ها همواره در رابطه با قوانین به روز عمل کنند. از جمله این عملیات میتوان به ثبت حوادث و حادثه‌ها، پیگیری مواد خطرناک، مدیریت آموزش و آزمون‌های ایمنی، مدیریت مراقبت‌های پزشکی، و گزارش‌دهی مرتبط با ایمنی و محیط زیست اشاره کرد. با بهره‌گیری از نرم‌افزار مدیریت انطباق گیتا، سازمان‌ها می‌توانند بهبود ایمنی و محیط زیست را تحقق داده، حادثه‌ها و تخلفات قانونی را کاهش دهند، و سلامت کارکنان و حفاظت از محیط زیست حفظ کنند. به طور کلی، این نرم‌افزار به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا تعهدات HSE خود را به بهترین شکل ممکن ردگیری و اجرا کنند و از مسائل ایمنی و محیط زیست جلوگیری کنند.

تمام ابزارها مدیریت انطباق در یک پکیج

مدیران و کارشناسان HSE، برای مدیریت انطباق در مدیریت HSE، نرم افزارهای رهگیری و مدیریتی متنوعی را استفاده کرده و میکنند. این نرم افزار ها اکثرا تنها بخشی از کار را انجام میدهند. نرم افزار مدیریت انطباق گیتا، با بهر گیری از ابزار های تحلیلی هوشمند و تجمیع ویژگی های مورد نیاز،تمامی این موارد را در پکیج جامع ارائه میدهد. برخی از این ابزار ها عبارتند از:

  • قابلیت به روزرسانی خودکار در رابطه بامقررات و استانداردها:
  • ثبت و پیگیری سریع حوادث
  • گزارش‌دهی و تحلیل داده‌ها هوشمند
  • سامانه تصمیم یار
  • آموزش و آگاهی کارکنان
  • قابلیت انطباق و تطابق با ضوابط
  • امنیت اطلاعات و دسترسی محدود
  • انسجام و یکپارچگی با سایر ماژول‌ها

با این ویژگی‌ها، ابزار مدیریت انطباق در مدیریت HSE گیتا به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به تعهدات قانونی و استانداردهای HSE خود پایبند باشند و به ارتقاء ایمنی کارکنان و محیط زیست بپردازند.

نرم افزاری اختصاصی برای شما و مجموعه شما

نرم افزار مدیریت انطباق گیتا با ویژگی‌های استثنایی خود، فرصتd بی‌نظیر را برای تمامی صنایع و انواع کسب و کارها فراهم می‌کند. مهم نیست که سازمان یا مجموعه شما در چه حوزه و یا صنعتی فعال است،  این نرم افزار با فرآیند توسعه و پیاده‌سازی سریع خود،  به شما امکان می‌دهد که به سرعت آن را اجرا و در مجموعه خود به کار بگیرید.

نرم افزار مدیریت انطباق گیتا، با امکان سفارشی‌سازی کامل، متناسب با نیاز های شما توسعه داده شده و اجرایی میگردد. که این علاوه بر تسریع فرایند پیاده سازی، هزینه های لازم را نیز کاهش خواهد داد. این سامانه، از طریق یکپارچگی کامل با سایر سامانه‌ها و ابزارها، به شما امکان می‌دهد که فرآیند مدیریت HSE را بهبود بخشیده و ایمنی کارکنان خود ارتقاء دهید.

ایمنی بهتر با نرم افزار مدیریت انطباق گیتا

استفاده از نرم افزار مدیریت انطباق در مدیریت HSE (سلامت، ایمنی و محیط زیست) گستره وسیعی از مزایا را به سازمان‌ها به ارمغان می آورد. این نرم افزار با ارائه امکاناتی نظیر بهبود ایمنی کارکنان، کاهش حوادث و تخلفات قانونی، و حفظ محیط زیست، به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا به پیشگیری از حوادث، آسیب‌ها، و تخلفات قانونی مرتبط با HSE بپردازند. این نرم افزار از طریق تحلیل دقیق داده‌ها و گزارش‌دهی توانایی بهبود عملکرد عملیاتی را نیز فراهم می‌کند. به علاوه، ارائه آموزش‌های آنلاین و افزایش آگاهی کارکنان از دیگر مزایای این نرم افزار است، که به بهبود آگاهی ایمنی و انطباق با مقررات کمک می‌کند. این همراه با صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها و امکان یکپارچگی کامل با سایر ماژول‌ها و سیستم‌ها، به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که به تعهدات HSE خود پایبند باشند و به بهبود و توسعه پایدار دست یابند.

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید