Skip to main content

نرم افزار مدیریت آموزش کارکنان

ارتقاء آموزش‌ها به روش نوین و اطمینان از آگاهی و دانش کامل کارکنان از استانداردهای ایمنی و محیط زیست

ارتقا ایمنی و بهداشت با آموزش های به روز و دقیق

نرم‌افزار مدیریت HSE گیتا با نرم افزار مدیریت آموزش کارکنان به عنوان یکی از ماژول های اصلی، می‌تواند ایمنی و بهداشت در سازمان‌ها را ارتقاء دهد. نرم فزار مدیرت آموزش کارکنان گیا، امکان ارائه آموزش‌های بهبود یافته در زمینه‌های HSE را برای کارکنان فراهم آورده  و رصد و ارزیابی عملکرد آن‌ها را ممکن میسازد. این سامانه، با پایش و به‌روزرسانی مداوم و اطلاعات دقیق در زمینه HSE، کارکنان  را در رابطه با آخرین تغییرات استانداردهای HSE به روز نگاه داشته و از وقوع حوادث و تخلفات ایمنی جلوگیری می‌کند. نرم‌افزار مدیریت آموزش کارکنان گیتا به مدیران و کارکنان کمک می‌کند تا ایمنی و بهداشت را در محیط کار بهبود دهند و برای پیشگیری از حوادث و مسائل مرتبط با HSE آمادگی داشته باشند.

نرم افزار مدیریت رخداد HSE گیتا

آموزش های تعاملی و عملی در فضای مجازی

نرم‌افزار مدیریت HSE گیتا با بهره‌گیری از فناوری‌های AR و VR، آموزش آنلاین تعاملی، و اطلاعات تحلیلی توسط هوش مصنوعی، به ایمنی و عملکرد کارکنان در محل کار ارتقاء می‌بخشد. این نرم‌افزار با ارائه آموزش‌های تجربی و مهارتی از طریق فناوری AR و VR به کارکنان کمک می‌کند. همچنین، با استفاده از هوش مصنوعی، مدیران می‌توانند عملکرد کارکنان را مانیتور کنند، نقاط ضعف و قوت را تشخیص دهند و حوادث ایمنی را پیش‌بینی کرده و پیش‌گیری کنند.

هوش مصنوعی برای آموزش HSE

نرم افزار مدیری آموزش کارکنان گیتا با استفاده از فنآوری هایی نظیر تحلیل هوشمند، قابلیت پیگیری و نظارت دقیق بر روند آموزش و پیشرفت دانش کارکنان در زمینه HSE را فراهم می‌کند. این ابزار امکان رصد پیشرفت فردی، ارائه آموزش‌های مخصوص، گزارش‌دهی دقیق، و اقدامات اصلاحی را فراهم می‌سازد، که به مدیران اجازه می‌دهد تا دانش و مهارت‌های کارکنان را بهبود بخشند و استانداردهای HSE را ارتقا دهند.

تحلیل هوشمند، تدبیر ضحیح، کار ایمن

توانایی این نرم افزار در تطابق آموزش‌ها با نقش‌ها، نوع کار، و محل کار کارکنان به بهبود عملکرد و ایمنی در محیط کار کمک می‌کند. با این کار، تا آموزش‌ها شخصی‌سازی شده و مطابق با نیازهای هر کارکنان برای آنها ارائه شود. این تطابق به کاهش هدررفت زمان و انرژی، افزایش قابلیت اجرایی، کاهش ریسک حوادث و ارتقاء ایمنی منجر می‌شود. همچنین، این امکان به مدیران فرصت بهتری برای ارزیابی دقیق‌تر پیشرفت کارکنان در ایمنی و بهداشت فراهم می‌کند.

آموزش پر محتوا، کارکنان آگاه، محیط های امن

نرم‌افزار مدیریت آموزش کارکنان سامانه HSE گیتا، با امکانات آموزش اینتراکتیو و آنلاین خود، به یک تجربه آموزشی متفاوت و جذاب تبدیل می‌شود. آموزش‌های اینتراکتیو و آنلاین از طریق فناوری‌های AR و VR، به کارکنان امکان می‌دهند تا به صورت تعاملی و واقعیت مجازی با مواد آموزشی در ارتباط باشند. این نوع آموزش‌ها باعث جذابیت و یادگیی بهتر آموزش ها برای کارکنان می‌شوند. این امر به معنای تربیت کارکنان با مهارت‌ها و دانش قوی‌تر در زمینه‌های HSE است و در نهایت به ایمنی و بهداشت در محیط کار کمک می‌کند.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

پیش بینی هوشمند، ارزیابی خودکار، متد اجرا و پاییش تمامی فرآیندهای ممیزی سازمان

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

بررسی رخداد ها به صورت هوشمند و اعمال راهکارهای عملی برای جلوگیری از تکرار آنها

اطمینان از انطباق با قوانین، کاهش اثرات زیست محیطی و نظارت بر تمام جنبه های تولید سبز

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

مدیریت فرایند

ایجاد، حذف، ویرایش و اتوماسیون فرایندهای HSE

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید