Skip to main content

نرم افزار مدیریت بحران

واکنش سریع در برابر شرایط اضطراری و آماده‌سازی و مدیریت هوشمند و مکانیزه موقعیت ها اضطراری مخرب یا غیرمنتظره‌

زمان در برابر انسان

نرم افزار مدیریت بحران هوشمند گیتا، سامانه ای است که با بهره گیری از فناوی هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، IoT و سامانه های متمرکز امن و سریع و سامانه های غیرمتمرکز تبادل اطلاعات، میتواند ایمنی محیطی و انسانی لازم را در صنایع مختلف علی الخصوص صنعت نفت و گاز و صنایع و سایت های پتروشیمی  تضمین نماید. این سامانه باخودکار سازی تحلیل داده ها و یکپارچه سازی سیستم های ارسال و دریافت اطلاعات شاه راه ارتباطی میان ارگان های مختلف برای پیشگیری، مدیریت و کاهش دامنه تخریب بحران است.

داده ها، گام اول ایمنی

نرم افزار گیتا، با معماری منعطف، میتواند با سایر سامانه ها از جمله ALOHA وPHAST   ارتباط بر قرار کرده و از آنه اطلاعات لازم را دریافت نماید. به دلیل منعطف بودن این سامانه، هر نوع داده ای که نیاز باشد از منبع آن دریافت و در سامانه پردازش میشود. به بیان دیگر سامانه، در دریافت اطلاعات ورودی محدودیتی ندارد.

داده های ورودی نتایج خروجی

در نرم افزار مدیریت بحران گیتا، داده های مختلف اعم از اطلاعات مربوط به بحران های سابق، وضعیت فعلی و احتمال های وقوع، بعد از انجام پیش بینی های لازم بر روی نقشه های جغرافیایی اینتراکتیو  نمایش داده میشود. اطلاعات ترافیکی  به صورت میزان تراکم، و نقاط گرم و سرد به کاربران نمایش داده شده و بهترین مسیر ها بر روی نقشه به آنها نمایش داده میشود.

مدیریت تجهیزات

نرم افزار مدیریت بحران گیتا، با گردآوری اطلاعات آماری، سامانه علاوه بر نقشه، بر اساس میزان تجهیزات، تخت های بیمارستانی خالی، میزان دارو و پزشکان، بهترین انتخاب ها را بر روی نقشه، و همچنین به عنوان نمودارهای بصری به کاربران نمایش میدهد.

آموزش برای بحران

در برابر بحران های احتمالی، اموزش های لازم به صورت پیامک های ارسالی، لینک ویدئوهای موجود، و یا پیام های رادیویی و بی سیم به تیم های امداد، بیمارستان و آحاد جامعه در خطر مخابره میشود.

تحلیل با فناوری های نوین

نرم افزار مدیریت بحران گیتا با کمک هوش مصنوعی و یادگیری ماشین میتواند داده های مختلف را تحلیل و پردازش نموده و پبش بینی های لازم را انجام دهد. در این فاز، سامانه با محاسبه و بررسی و تخمین کمی پیامد احتمال مرگ، پروفایل های دما، فشار، تشعشع و غلظت را در نقاط و زمان های مختلف فرایندهای لازم را شروع کرده و هشدار دهی جمعی را به صورت خودکار اجرا میکند

شبیه سازی: پیشگیری و امداد

نرم افزار حاضر امکان با امکان ارائه راهکارها براساس مدلهای شبیه سازی شده برای پيامد حوادث فرايندي محتمل در واحد اعم از آتش، انفجار يا نشت ماده سمي و استفاده از داده های شبیه سازی شده قبلی برای تعیین مرز سایت (Restricted area) و فاصله اثر پذیر آن  (Impacted area) و حریم ایمنی قبل از وقوع هر گونه حادثه میزان خسارات جانی و مالی را پیش بینی نموده، و علاوه بر هشداردهی و شروع خودکار فرایندهای اصلاحی و پیشگیرانه، امکان ارائه آموزش های لازم را قبل از وقوع فراهم می آورد.

شبیه سازی: پیشگیری و امداد

نرم افزار مدیریت بحران گیتا،  در صورت تشخیص هرگونه بحران در سایت تولیدی و یا پیش بینی وقوع بحران به دلیل حوادث خارج از سایت هشدار های داخلی و خارجی لازم را به مراجع و افراد ذی ربط اعلام میکند بهترین برنامه امدادی یا اصلاحی را پیشنهاد میدهد. این سامانه، با تحلیل داده های مختلف بیمارستانی، امدادی و ترافیکی، بهترین مسیر را برای نجات و یا امداد رسانی به افراد در خطر نشان میدهد. علاوه بر این، با مدیریت منابع، بهترین شیوه امداد رسانی، روش های امدادی و یا درمانی را نشان میدهد.

تحلیل و خود ارزیابی بهترین راه پیشگیری

نرم افزار مدیریت بحران، به صورت مدادم در مراحل مختلف عملکرد خود و عملکرد مراجع ذی ربط را تحلیل و بررسی کرده و ارائه راهکارای مورد نیاز براساس مستندات فنی سازمانی و جهانی از قبیل استاندارد General Specification Safety: Gs Ep Saf 253  راهکارهای بهبود را نشان میدهد.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

بررسی رخداد ها به صورت هوشمند و اعمال راهکارهای عملی برای جلوگیری از تکرار آنها

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

اطمینان از انطباق با قوانین، کاهش اثرات زیست محیطی و نظارت بر تمام جنبه های تولید سبز

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

ایجاد، ویرایش، حذف و آرشیو و کنترل نسخه های تمامی اسناد در سازمان

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید