Skip to main content

نرم افزار 9001 ISO

دستیابی سربغ و دقیق به انطباق با استاندارد ISO 9001

بهبود مدیریت کیفیت

نرم افزار ISO 9001 در سامانه جامع هوشمند مدیریت HSE گیتا به شما امکان می‌دهد که به‌سادگی انطباق با استاندارد ISO 9001 را داشته باشید و آن را حفظ کنید. می‌توانید تمام جزئیات مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت و استانداردهای ISO 9001 را نظارت، اندازه‌گیری، بازرسی و بررسی کنید. در چند هفته به انطباق کامل دست یابید

نرم افزار مدیریت رخداد HSE گیتا

تسهیل پایش و ممیزی

با استفاده از نرم افزار مدیریت HSE گیتا، انجام بازرسی‌ها و بازدیدها به‌سادگی امکان‌پذیر است. از طریق این نرم افزار، بازرسی‌ها، بازدیدها و ارزیابی‌ها را به‌راحتی انجام دهید و یافته‌های خود را به راحتی گزارش دهید و پیگیری کنید. با استفاده از چک‌لیست‌های استاندارد یا سفارشی خود، زمان و زحمت خود را صرفه‌جویی کنید. از دستگاه‌های همراه استفاده کنید و حتی بدون اتصال به اینترنت کار کنید

بهبود برنامه های کیفیت

با نرم افزار مدیریت HSE گیتا، کنترل برنامه رویدادهای کیفیت را به دست بگیرید. رویدادهای کیفیت را به‌صورت سازمانی، مطابق با الزامات شرکت، مقرراتی و صنعتی گزارش دهید و پیگیری کنید، از جمله استانداردهای ISO 9001 و دیگر استانداردها. تمام جنبه‌های برنامه مدیریت کیفیت خود را گزارش دهید، پیگیری کنید، نظارت کنید و بهبود بخشید.

مدیریت هماهنگ اقدامات استاندارد ایزو 9001

تیم خود را برای انجام وظایف به‌طور موثر تر با سیستم مدیریت هماهنگ اقدامات تقویت کنید. با نرم افزار ISO 9001 کارکنان را به آخرین نسخه سیاست مدیریت کیفیت دسترسی دهید، عناصر سیستم مدیریت کیفیت را تعریف و اجرا کنید و فعالیت‌ها را برای اطمینان از انطباق اختصاص دهید.

به راحتی پروژه‌های خود را مدیریت کنید

با ویژگی‌های مدیریت پروژه همراه، از طریق تلفن همراه هوشمند یا تبلت خود  چک لیست ها را تکمیل کنید، داده‌ها را وارد کنید و عکس‌ها و ویدئو های لازم را  با گوشی هوشمند یا تبلت گرفته و روی دستگاه خود یادداشت کنید. از ویژگی‌های توسعه یافته ما برای مدیریت از هر مکان استفاده کنید.

تصال، همکاری، موفقیت

نرم افزار مدیریت HSE گیتا یک سیستم کاملاً یکپارچه ارائه می دهد، امکان بهره مندی از داده‌های بازرسی‌ها، بازدیدها، وظایف انطباقی، مدیریت مجوزها و تحقیقات را می‌دهد. با ودیو گرفتن از نرم افزارهای غیرهماهنگ خداحافظی کنید و نرم افزار مدرن ما را امتحان کنید که به طور یکپارچه با سیستم مدیریت ISO 9001 شما ادغام می شود.

بهبود کارایی با اتوماسیون

با استفاده از ویژگی‌های اتوماسیون، زمان را صرفه جویی کنید و کارایی خود را افزایش دهید. با کمترین کلیک‌ها، بازرسی‌ها را انجام دهید و داده‌ها را وارد کنید. عکس‌ها را به راحتی گرفته و به سیستم وارد کنید تا سوابق حیاتی برای آینده در دسترس باشند.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

پیش بینی هوشمند، ارزیابی خودکار، متد اجرا و پاییش تمامی فرآیندهای ممیزی سازمان

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

مدیریت SDS

آگهی از خصوصیات ماده شیمیایی و و مدیریت خطرات بالقوه آن و اقدامات ضروری در صورت بروز خطر

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه

اتوماسیون اقدامات لازم برای برطرف کردن یک عدم انطباق یا خطا یا رفع علل عدم انطباق یا خطاهای بالفعل

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید