Skip to main content

نرم افزار مدیریت تجهیزات

فناوری‌های نوین اطلاعاتی، امکانات مدیریتی قدرتمندی برای ارتقا و بهبود عملکرد و ایمنی ماشین‌آلات و تجهیزات

مدیریت ریسک، کلید سلامتی و ایمنی

نرم افزار مدیریت تجهیزات یک ابزار هوشمند و کارآمد برای مدیریت و کنترل ماشین‌آلات و تجهیزات در محیط کار است. این نرم افزار با استفاده از فناوری‌های نوین اطلاعاتی، امکانات مدیریتی قدرتمندی را فراهم می‌کند که به بهبود عملکرد و ایمنی تجهیزات کمک می‌کند. این نرم افزار مزایایی بی شماری برای سازمان ها به ارمغان می آورد که شامل برنامه‌ریزی تعمیرات دوره‌ای، پایش وضعیت عملکرد، مدیریت سرویس‌ها و قطعات، و ثبت داده‌های مربوط به تجهیزات می‌شود.

مدیریت جامع تجهیزات و خودروها

با استفاده از نرم افزار مدیریت تجهیزات، انواع مختلف خودروها، ماشین‌آلات و تجهیزات مورد استفاده در سازمان به دقت و جامع ثبت میشوند. این گزارشها شامل مشخصات فنی، دوره‌های شارژ، کالیبراسیون، تعمیر و نگهداری، هزینه‌ها و شخص یا شرکت انجام دهنده میشود. با این رویکرد جامع، مدیران می‌توانند برنامه‌ریزی دقیقی را برای نگهداری و بهینه‌سازی عملکرد تجهیزات انجام دهند.

رصد و ثبت تاریخچه نگهداری تجهیزات

سامانه مدیریت تجهیزات در نرم افزار جامع مدیریت HSE گیتا، به شما امکان می‌دهد تا نتایج و سوابق مربوط به دوره‌های شارژ، کالیبراسیون، تعمیر، بازرسی و تست تجهیزات، خودروها و ماشین‌آلات را به دقت ثبت کنید. این شامل جزئیاتی از انجام دهنده، هزینه و همچنین نتایج مورد حاصل از این فعالیت‌هاست. این اطلاعات مفید به مدیران کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی دقیقی برای نگهداری و بهینه‌سازی تجهیزات داشته باشند.

آلارم ها در سررسید دوره‌های نگهداری و تست

با استفاده از نرم افزار مدیریت تجهیزات گیتا، می‌توانید زمانبندی دوره‌های کالیبراسیون، شارژ و بازرسی تجهیزات را به دقت مدیریت کنید. این سامانه به طور خودکار هشدارهایی را در زمان سررسید دوره‌های نگهداری و تست صادر می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد در زمان مناسب اقدامات لازم را برای نگهداری و تست تجهیزات انجام دهند و از عملکرد بهینه آنها اطمینان حاصل کنند.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

بررسی رخداد ها به صورت هوشمند و اعمال راهکارهای عملی برای جلوگیری از تکرار آنها

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

اطمینان از انطباق با قوانین، کاهش اثرات زیست محیطی و نظارت بر تمام جنبه های تولید سبز

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

ایجاد، ویرایش، حذف و آرشیو و کنترل نسخه های تمامی اسناد در سازمان

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید