Skip to main content

نرم افزار مدیریت پرمیت

راهکاری جامع، هوشمند و نوآور برای مدیریت پرمیت‌ها

سامانه مدیریت پرمیت گیتا: ابزاری نوین برای مدیریت پرمیت‌ها

نرم افزار هوشمند مدیریت پرمیت گیتا با بهره‌گیری از فناوری روز مانند هوش مصنوعی، و IoT و به روزرسانی‌های مداوم، ابزاری نوین برای مدیریت پرمیت‌ها برای سازمان های فعال در صنایع مختلف ارائه می‌دهد. این نرم افزار، فرآیند درخواست و صدور پرمیت‌ها را بهبود بخشیده و باعث افزایش کارایی و امنیت در عملیات می‌شود.

شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز

پرمیت‌های هوشمند و سفارشی‌سازی

یکی از ویژگی‌های برجسته نرم افزار مدیریت پرمیت گیتا، قابلیت سفارشی‌سازی پرمیت‌ها به شیوه‌های مختلف است. با استفاده از این سامانه، می‌توانید پرمیت‌هایی را بسازید که به طور دقیق به نیازها و الزامات خاص شما پاسخ دهد و به این ترتیب، عملیات خود را بهبود بخشید.

ایمنی بالا با مدیریت پرمیت‌های هماهنگ

نرم افزار هوشمند مدیریت پرمیت گیتا ایمنی را به عنوان اولین اولویت در نظر دارد. با بهره‌گیری از مدیریت هوشمند پرمیت‌ها، همه عملیات به صورت هماهنگ و همزمان مدیریت می‌شوند، که این امر باعث کاهش حوادث و بهبود ایمنی در محیط کار می‌شود.

ادغام سیستم‌های موجود

یکی از مزیت‌های بزرگ نرم افزار هوشمند مدیریت پرمیت گیتا، امکان ادغام با سیستم‌های  و یکپارچگی صد در صدی این نرم افزار با تمامی سامانه های شخص ثالث موجود در سازمان است. این ادغام باعث ساده‌تر شدن فرآیند اجرای پرمیت‌ها و همچنین بهبود تطابق با سایر فعالیت‌های سازمانی می‌شود.

گزارش‌دهی و ارزیابی عملکرد

نرم افزار هوشمند مدیریت پرمیت گیتا به شما امکان می‌دهد تا عملکرد پرمیت‌ها را در زمان واقعی مانند پرمیت‌های درخواست شده، تأیید شده، در حال اجرا، متوقف شده و … را ارزیابی و بررسی کنید.

امکانات دسترسی آسان

اپلیکیشن نرم افزار مدیریت پرمیت گیتا، امکان دسترسی آسان و گزارش‌دهی سریع از هر جایی و در هر زمان فراهم شده است، که این امر به مدیران امکان می‌دهد تا اطلاعات لازم را در زمان مناسب در اختیار داشته باشند و به سرعت تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

بررسی رخداد ها به صورت هوشمند و اعمال راهکارهای عملی برای جلوگیری از تکرار آنها

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

اطمینان از انطباق با قوانین، کاهش اثرات زیست محیطی و نظارت بر تمام جنبه های تولید سبز

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

ایجاد، ویرایش، حذف و آرشیو و کنترل نسخه های تمامی اسناد در سازمان

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید