Skip to main content

نرم افزار 14001 ISO

پیگیری و اجرای آسان اهداف و اقدامات استاندارد ISO 14001

راهی ساده برای دستیابی به استانداردهای ISO 14001

با استفاده از  نرم افزار  HSE هوشند گیتا، و ماژول مدیریت استاندارد ISO 14001 می‌توانید بدون دغدغه، به تنظیم، نظارت، اندازه‌گیری، و بازبینی هر چیزی مرتبط با سیستم مدیریت محیطی و استاندارد ISO 14001 بپردازید. نرم‌افزار ISO 14001 به شما کمک می‌کند تا فرآیندهای گواهینامه‌ی این استاندارد را به راحتی مدیریت کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی انجام شده است.

نرم افزار مدیریت رخداد HSE گیتا

رتقاء روش شناسایی و مدیریت تأثیرات

با نرم افزار ISO 14001 سامانه هوشند مدیریت HSE گیتا، شناسایی و مدیریت جنبه‌ها و تأثیرات مهم را بهبود ببخشید و فرآیندهای مرتبط را به صورت خودکار اجرا کنید. این نرم‌افزار به شما ابزارهای لازم برای شناسایی تأثیرات محیطی، ارزیابی مخاطرات، و مدیریت برنامه‌های بهبود را فراهم می‌کند.

پیگیری اهداف ISO 14001

از طریق این نرم افزار، به راحتی اهداف سطح شرکت و اقدامات مرتبط با ISO 14001 را پیگیری و اجرا کنید. با ایجاد و پیگیری اهداف مشخص و تعیین اقدامات لازم، به بهبود عملکرد محیطی سازمان خود بپردازید و مسئولیت پیشبرد اهداف محیطی را به کارکنان توزیع کنید.

همکاری برای تکمیل وظایف

نرم افزار ISO 14001، به کارمندان شما امکان دسترسی به آخرین نسخه از سیاست‌های محیطی را می‌دهد و وظایف را به صورت هماهنگ تعیین و اجرا می‌کند. با این ابزار، تیم شما قادر خواهد بود با همکاری در وظایف و تسهیل ارتباطات، به بهبود عملکرد محیطی سازمان کمک کند.

به راحتی پروژه‌های خود را مدیریت کنید

با نرم افزار هوشند مدیریت ISO 14001 گیتا، قادر خواهید بود در حال راه‌رفتن از طریق گوشی هوشمند یا تبلت، فهرست‌ها را تکمیل و اطلاعات را وارد کنید. با این ویژگی، می‌توانید هر لحظه و هر مکانی از پروژه خود را مدیریت کنید و به بهبود کارایی و بهبود نتایج پروژه بپردازید.

ادغام کامل با سایر راهکارهای HSE و نر افزار ها

ا بهره‌مندی از این نرم افزار، از قدرت یک سیستم کاملاً یکپارچه برای ادغام با دیگر راه‌کارهای نرم افزار HSE گیتا و سایر نرم افزار های موجود دیگر بهره ببرید. این امکان را فراهم می‌کند که اطلاعات محیطی، بهداشتی و ایمنی را به صورت یکپارچه و کارآمد مدیریت کنید و به بهبود فرآیندهای سازمانی بپردازید.

کمترین زمان، بیشترین تاثیر

fا استفاده از اتوماسیون در این نرم افزار، می‌توانید وظایف را با کمترین زمان ممکن انجام دهید و به آسانی به اطلاعات مهم دسترسی داشته باشید. با استفاده از این ویژگی‌های پیشرفته، می‌توانید فرآیندهای کاری خود را بهینه‌سازی کنید و به دسترسی سریع‌تر به اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری‌های مهم برسید.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

پیش بینی هوشمند، ارزیابی خودکار، متد اجرا و پاییش تمامی فرآیندهای ممیزی سازمان

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

مدیریت SDS

آگهی از خصوصیات ماده شیمیایی و و مدیریت خطرات بالقوه آن و اقدامات ضروری در صورت بروز خطر

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه

اتوماسیون اقدامات لازم برای برطرف کردن یک عدم انطباق یا خطا یا رفع علل عدم انطباق یا خطاهای بالفعل

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید