Skip to main content

نرم افزار مدیریت گزارش حوادث

نرم افزار مدیریت گزارش حوادث و ماژول گزارش‌های OSHA گیتا: گامی بلند در راستای ارتقای ایمنی و بهداشت شغلی

گامی بلند در راستای ارتقای ایمنی و بهداشت شغلی

نرم افزار مدیریت گزارش حوادث گیتا با ماژول گزارش‌های OSHA، با ارائه راه‌حلی جامع و هوشمند، به شما کمک می‌کند تا گامی بلند در راستای ارتقای ایمنی و بهداشت شغلی در محیط کار خود بردارید. این نرم افزار با ثبت دقیق و تحلیل جامع اطلاعات حوادث، به شما در شناسایی علل ریشه‌ای، پیشگیری از تکرار حوادث، و ایجاد محیطی امن‌تر برای کارکنانتان یاری می‌رساند.

نرم افزار مدیریت رخداد HSE گیتا

گزارش‌دهی OSHA بدون دردسر

از طریق انطباق سریع با فرمت گزاش ها،  ضایعه‌ها و بیماری‌های مرتبط با کار را ثبت کرده و گزارش‌های آماده OSHA را به آسانی برای سازمان خود تولید کنید. فرم‌های گزارش‌دهی 300، 300A و 301 OSHA را مستقیماً به سازمان OSHA ارسال کنید و زمان لازم برای تولید این گزارش‌های ضروری را کاهش دهید.

کنترل و مدیریت بهتر حوادث ایمنی

با دسترسی به مستندات جامع،  ماژول مدیریت حوادث و سامانه گزارش‌های OSHA، به شما کمک می‌کند تا جزئیات رویدادها را در یک مکان جمع‌آوری و مستند کنید،و تمامی جزییات مانند فرد دخیل در حادثه، نوع حادثه، زمان و مکان حادثه، و علت و چرایی حادثه را تکمیل نمایید؛ و از این طریق همه جزئیات لازم برای کار کردن در محیط‌های مختلف از جمله OSHA، WCB، RIDDOR و MSHA را جمع‌آوری کنید.

افزایش آگاهی از ایمنی: گزارش و پیگیری شبه حوادث

با استفاده از ماژول گزارش حوادث و سامانه گزارش‌های OSHA، تدابیر پیشگیرانه برای شبه حوادث اتخاذ کنید. جزئیات رویدادهای غیرعمدی که باعث صدمه نشدند را به دست آورید زیرا گزارش و پیگیری شبه حوادث به طور قابل توجهی ایمنی کارگران را بهبود می‌بخشد و فرهنگ ایمنی سازمان را تقویت می‌کند.

مدیریت داده‌های مرتبط با تجهیزات و ماشین آلات

به کمک این نرم افزار،  داده‌های جامع از حوادث مربوط به تجهیزات را جم آوری کنید و به آسانی اطلاعات مربوط به حوادث مربوط به تجهیزات، از جمله افراد دخیل، جزئیات تجهیز، موقعیت و شاهدان را جمع‌آوری کنید. از حادثه به راحتی عکس بگیرید و در گزارش های خود استفاده نمایید و با یک شرح کامل از آنچه رخ داده است، تحقیقات را آغاز کنید.

گزارش برنامه محیط زیستی

نرم افزار حاضر، این امکان به شما می‌دهد تا تمامی جنبه‌های محیطی را، از جمله انواع پسمادها، نوع دفع پسماد و همچنین صدمات به محیط زیست را نظارت کنید و مطمئن شوید که سازمان تمام تعهدات و الزامات محیطی را رعایت کرده و به انطباق با استانداردهای محیط زیستی دست یافته است.

تبدیل حوادث وشبه حوادث به فرصت‌ها

نرم افزار مدیریت گزارش ها و گزارش‌های OSHA دیدگاهی 360 درجه به شما میدهد.  ابزارهای تحلیل ریشه‌یابی جاسازی شده شامل چک‌لیست‌ها و انواع تجزیه و تحلیل مختلف هستند که به شما دیدگاهی 360 درجه از هر رویداد میدهند و اقدامات پیشگیرانه برای بهبود راه‌حل‌ها را فراهم کنند.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

پیش بینی هوشمند، ارزیابی خودکار، متد اجرا و پاییش تمامی فرآیندهای ممیزی سازمان

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

مدیریت SDS

آگهی از خصوصیات ماده شیمیایی و و مدیریت خطرات بالقوه آن و اقدامات ضروری در صورت بروز خطر

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه

اتوماسیون اقدامات لازم برای برطرف کردن یک عدم انطباق یا خطا یا رفع علل عدم انطباق یا خطاهای بالفعل

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید