Skip to main content

نرم افزار بهداشت حرفه ای

راهکار جامع و پویا برای مدیریت بهداشت حرفه ای (HSE)

ایجاد فرهنگی ایمن و پایدار در سازمان

نرم افزار بهداشت حرفه ای گیتا، به عنوان یک نرم افزار قوی و یکی از ماژول خای اصلی نرم افزار هوشمند HSE گیتا، راهکار قدرتمند برای سازمان‌ها در ارتقا و بهبود استانداردهای بهداشت حرفه‌ای می‌باشد. این نرم افزار با ارائه ابزارها و ویژگی‌هایی پیشرفته، فرهنگ ایمن و پایدار در سازمان ایجاد کرده و علاوه بر افزایش هم افزایی به کارکنان و حفاظت از محیط زیست، اطمینان از امنیت و سلامتی را در محیط کار فراهم می‌آورد.

به‌روز و هماهنگ با جدید ترین استانداردهای بهداشت حرفه ای

نرم افزار بهداشت حرفه ای گیتاُ ابزاری کارآمد برای اطمینان از انطباق و رعایت تمامی قوانین موارد جدید و حال حاضر است. این نرم افزار، به مدیران امکان میدهد که با سهولت و به دقت به استانداردها پیشرفته و از تغییرات آنها مطلع شده و اجرای انها اطمینان حاصل کنند.

گردآوری و تحلیل هوشمند داده ها

نرم افزار مدیریت بهداشت صنعتی گیتا، تمامی اطلاعات لازم را از منابع مختلف مانند داده های پزشکی، سیستم منابع انسانی، سنسورهای محیطی و دوربین های امنیتی گردآوری و آرشیو مینماید. این اطلاعات در مراحل بعدی به عنوان داده های اصلی برای مدیریت و ارزیابی ریسک مورد استفاده قرار میگیرند

تصمیم گیری مطمپن و دقیق

نرم افزار بهداشت حرفه ای گیتا، با استفاده از داده های گردآوری شده، به تخمین دقیقی از ریسک‌های مرتبط با فعالیت‌های میپردازد. این نرم افزار با تحلیل و آنالیز اطلاعات به کمک هسته هوشمند خود، به پایش دقیق، مدیریت و کاهش ریسک‌های محیط کار را ممکن میسازد.

ایمنی در کمترین زمان و بیشترین بازدهی

با نرم افزار هوشمند بهداشت حرفه ای گیتا، در زمان انجام کارها صرفه جویی کنید و با افزایش ایمنی، بهره وری را ارتقا دهید. ماژول بهداشت حرفه ای این امکان را فراهم می‌کند تا با بهره‌گیری از ابزارها و امکانات هوشمند، به سرعت و با کارآمدی ایمنی محیط را ارتقا دهید، سلامتی کارکنان خود را بهبود بخشید و به پیشرفت پایدار دست یابید.

قدرت مدیریت ایمنی از هرجا و هر زمان

نرم افزار بهداشت حرفه ای گیتا، مانند تمامی نرم افزار ها و ماژول های HSE، با اپلیکیشن موبایل ارائه میشود. با این اپلیکیشن، تمامی داده ها، گزارش ها و تحلیل ها در لحظه قابل دسترسی است. علاوه بر این، با این اپلیکیشن میتوان تمامی تغییرات لازم را در حالت افلاین ذخیره نمود تا دسترسی به اینترنت این تغییرات در سیستم به صورت خودکار اعمال شوند.

ماژول های برتر نرم افزار HSE گیتا

سازمان های پیشرو به کمک نرم افزار هوشند مدیریت HSE گیتا و با شش سامانه اصلی و بیش از ده ماژول کاربردی، ایمنی منابع انسانی خود را بهبود بخشیده و به پیشرفتی جهانی دست میابند.

پیش بینی هوشمند، ارزیابی خودکار، متد اجرا و پاییش تمامی فرآیندهای ممیزی سازمان

مدیریت و نظارت جهت اطمینان کامل از انطبق کلیه فعالیت های سازمان در تمامی سطوح با قوانین

راهکار نوین آموزش عملی منطبق بر نیازهای هر قسمت به منظور افزایش آگهی و کاهش صدمات

آگهی از خصوصیات ماده شیمیایی و و مدیریت خطرات بالقوه آن و اقدامات ضروری در صورت بروز خطر

سامانه یکپارچه و راهکارعملی و بهینه مدیریت کیفیت و انطباق در مدیریت HSE

اتوماسیون اقدامات لازم برای برطرف کردن یک عدم انطباق یا خطا یا رفع علل عدم انطباق یا خطاهای بالفعل

با ارزش ترین دارایی شما کارکنان شماست

با نرم فزار HSE گیتا ایمنی سرمایه های خود را تضمین کنید

نرم فزار HSE مورد نیاز خود را به آسانی اجرا کرده و سرعت، دقت و امنیت را یک جا تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید