Skip to main content
تمام آنچه لازم دارید

نرم افزار HSE گیتا در یک نگاه

نرم افزار HSE گیتا با ترکیب فناوری های نوین مدیریتی هوشمند و چابک را به مشتریان خود عرضه میکند

امنیت

بررین راهکارهای امنیت دسترسی و شبکه

واقعیت مجازی

شبیه سازی و آموزش بی نقص با جدید ترین فناوری ها

اینترنت اشیا

اتوماسیون حداکثری با یکپارچگی با انواع سنسورها

هوش مصنوعی

آنالیز هوشمند و خودکار داده های ایمنی
نرم افزار HSE

نرم افزار HSE، راهکار مطمئن ایمنی محیط کار

نرم افزار HSE گیتا، که توسط کارشناسان گیتی افروز و با همکاری متخصصان باتجربه صنعت توسعه یافته است، یک پلتفرم جامع برای سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می‌دهد تا فرآیندهای HSE (ایمنی، بهداشت و محیط زیست) را بهبود بخشیده و مدیریت اطلاعات خود  را به صورت استاندارد مستند کنند.

با تمرکز بر افزایش مدیریت ایمنی، بهبود بهره‌وری عملیاتی و ترویج فرهنگ قوی ایمنی، نرم‌افزار HSE اطمینان می‌دهد که تعهدات مربوط به انطباق به صورت بدون نقص برآورده می‌شوند.

۱۵ سال تجربه نرم افزار مدیریت HSE

با پشتوانه ۱۵ سال تجربه در ارائه راه‌حل‌های متناسب با نیازهای متنوع صنایع مختلف، تمام قسمت نرم افزار HSE گیتا، به دلیل طراحی ماژولار آن، قابل سفارشی‌سازی است، به گونه‌ای که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا جریان‌های کاری، فرم‌ها و فرآیندها را به نیازهای منحصر به فرد خود تطبیق دهند.

نرم افزار HSE

مزایای یک نرم افزار HSE قدرتمند

 • ادغام تمامی فرآیندهای HSE را در یک پلتفرم متمرکز
 • ارتقا مدیریت ایمنی را بهبود و افزایش بهره‌وری عملیاتی
 •  تقویت فرهنگ ایمنی
 • بهینه سازی جمع‌آوری داده‌های HSE
 • ارتقا کارایی گزارش‌دهی
 • بهبود پایش انطباق
 • تخصیص ساده و موثر وظایف را ساده
 • مدیریت مؤثر اقدامات اصلاحی برای عدم انطباق‌ها
 • افزایش مسئولیت‌پذیری و مشارکت کارکنان
 • دسترسی آسان به بانک داده‌های HSE (MSDS، ارزیابی ریسک، SOPها، مجوزهای قانونی و غیره)

مدیریت منعطف HSE

 • آزادی انتخاب: نرم افزار HSE گیتا،  بیش از 30 ماژول (فرآیندهای دیجیتالی HSE) را به مخاطبان خود ارائه میدهد. مشتریان این نرم افزار می‌توانند فقط ماژول‌هایی را که نیاز دارند انتخاب کرده و استفاده نمایند.
 • آمادگی برای ادغام: نرم افزار HSE گیتا با ماژول ERP و SSO اختصاصی خود عرضه میشود. با این حال، در صورت انتخاب مشتریان، میتواند به‌صورت یکپارچه با سیستم ERP موجود یکپارچه شود.
 • قابلیت سفارشی‌سازی بالا: در نرم افزار HSE گیتا، تمام ماژول ها و ویژگی های نرم افزاری، طبق نیازهای کسب‌وکار مشتری تنظیم می‌شود.
 • پاسخگویی به همه: نرم افزار HSE گیتا، با دقت توسعه یافته و با راهنمایی‌های پیاده‌سازی تیم مجرب ما تضمین می‌کند که می‌تواند به نیازهای سازمان‌هایی از هر اندازه، از یک کارخانه تا شرکت‌های پراکنده در چندین موقعیت جغرافیایی، پاسخ دهد.
نرم افزار HSE

گزارش‌دهی بی‌نقص با نرم افزار HSE

نرم‌افزار HSE گیتا، برای گزارش‌دهی بی‌نقص شبه حوادث، مشاهدات میدانی و وقوع خطرات از طریق برنامه‌های موبایل و وب طراحی شده است. نرم افزار مدیریت HSE گیتا،  از فرایند کاری کامل بهره میبرد که از گزارش اولیه تا شناسایی موارد اقدام، پیگیری وضعیت آنها و اجرای اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه را در تمام ماژول‌ها را شامل می‌شود.

علاوه بر این، نرم‌افزار HSE گیتا با فراتر رفتن از قابلیت‌های عمومی، امکان ثبت داده‌های ESG (محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت) را از عملکردهای مختلف درون سازمان فراهم می‌کند و به طور خاص به معیارهای ESG می‌پردازد. نرم افزار HSE گیتا، با ویژگی‌های اضافی مانند اعلان‌ها و آرلارم های بلادرنگ، آنالیز داده هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و داشبوردهای پویا برای پیگیری KPI و تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی، راهکاری جامع و کارآمد برای مدیریت HSE است و ایمنی را در سایت های تولیدی تضمین می‌کند.

انطباق صد در صدی با نرم افزار مدیریت HSE

به کمک نرم افزار HSE گیتا، با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی به موقع، به طور کارآمد تعهدات انطباق قانونی را دنبال و رعایت کنید. با دیجیتالی کردن فعالیت‌های کلیدی انطباق، از جمله ممیزی‌ها، آموزش‌ها، تمرین‌های شبیه‌سازی و معاینات بهداشتی کارکنان، سیستم ما تاریخچه جامع داده‌ها را ایجاد و حفظ می‌کند، که از تصمیم‌گیری‌های آگاهانه پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار مدیریت  HSE گیتا، در مدیریت داده‌های حیاتی مرتبط با تولید و دفع زباله، اطلاعات متمرکز برگه‌های ایمنی مواد (MSDS)، پارامترهای محیطی و پیگیری دقیق تمام مجوزها و گواهی‌های قانونی عملکرد بهینه و بسیار خوبی ارائه میکند.

با چک‌لیست‌های قابل تنظیم، فرم‌های سفارشی و تصاعد خودکار به اعضای تیم تعیین شده، نرم افزار HSE پیگیری بی‌نقص برنامه‌های مهم، تأییدیه‌ها و تمدیدها را تضمین می‌کند. این رویکرد پیشگیرانه در پیشی گرفتن از مهلت‌های انطباق و ایجاد یک چارچوب انطباق قوی نقش اساسی دارد.

مدیریت بحرانمدیریت SDSبهداشت صنعتیمدیریت انطباقمدیریت ممیزیمدیریت پرمیتمدیریت آموزشمدیریت محیط زیست

ماژول های اختصاصی ترویج فرهنگ ایمنی

نرم افزار HSE گیتا،  با ترویج همکاری و آگاهی از ایمنی بین کارکنان، پیمانکاران و فروشندگان، رویکردی پیشگیرانه را دنبال می‌کند. این نرم افزار از آموزش و پایش فراتر رفته و با استفاده از مشاهدات مبتنی بر رفتار ایمنی (BBS) و اصلاحات میدانی توسط همکاران، تعهد به ایمنی را در زمان واقعی تضمین می‌کند.

نرم افزار مدریریت HSE گیتا، با دقت روندهای ایمنی سازمان را پیگیری کرده و داده‌های به دست آمده از مشاهدات ایمنی را به کمک هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می‌کند. این داده‌ها در استراتژی‌سازی برنامه‌های آموزشی مختلف، کمپین‌های آگاهی‌بخشی و سایر اقدامات پیشگیرانه نقش کلیدی ایفا می‌کنند. آموزش های دسته بندی شده  مبتنی بر نقش و نیاز و شبیه سازهای آموزشی از جمله ماژول هایی است که در ترویج فرهنگ ایمنی کارساز است.

نرم افزار HSE گیتا،با انتشار پیام‌های مهم از سوی مدیران، و به اشتراک گذاری اسناد ضروری مانند روش‌های عملیاتی استاندارد (SOP) و مواد آموزشی، به طور فعال به بهبود مستمر، مشارکت و یک رویکرد پیشگیرانه نسبت به ایمنی، بهداشت و محیط زیست (EHS) در سراسر سازمان کمک می‌کند.

مدیریت آموزش

افزایش بهره‌وری عملیاتی

نرم افزار HSE گیتا، با مجموعه‌ای جامع از ماژول‌ها،  فرآیندهای عملیاتی مختلف را بهینه‌سازی کنند، بهره‌وری عملیاتی را تقویت می‌کند و از مدیریت دقیق تغییرات و بررسی‌های ایمنی پیش از راه‌اندازی تا مدیریت موثر اسناد و جلسات، سیستم ما هماهنگی و ارتباطات بی‌نقص را در تمامی سطوح سازمان تضمین می‌کند.

با ماژول‌های اختصاصی برای مدیریت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)، قفل‌گذاری و برچسب‌گذاری (LOTO) که با سیستم مجوز کار ادغام می‌شود، و گزارش‌دهی جامع سیستم مدیریت اطلاعات (MIS)، نرم افزار مدیریت HSE گیتا، به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا جریان‌های کاری عملیاتی را بهینه‌سازی کنند، ایمنی محل کار را بهبود بخشند و به بهره‌وری کلی بالاتری دست یابند.

نرم افزار HSE گیتا

نیروی انسانی با ارزش ترین سرمایه شماست

ما با ترکیب برترین فناوری ها مدیریت HSE را به برترین شکل آن ارائه میکنیم

ایمنی محیط کار خود را ارتقا دهید
Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.

با ما تماس بگیرید